KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16694263

nr 1669 4263

Etsning

Henrik Krogh, "Älgar". Signerad, numrerad 1/20. Bildmått: 32x21 cm, yttermått inklusive ram: 50x37 cm

måndag 16 december 2024
kl 19:33:04