KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15837086

nr 1583 7086

Helmer MasOlle

(1884-1969), Sverige

Etsning, Signerad. Bildmått: 20x14 cm, yttermått inklusive ram: 35x27 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:41:50

Helmer MasOlle

Läs mer om Helmer MasOlle