KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14193429
nr 1419 3429
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Etsning, Sööviken, Hackspett. Signerad, PT. Bildmått: 17x11,5, yttermått inklusive ram: 31x23 cm
Utrop:
500 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:51:57
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu