KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15286435

nr 1528 6435

Etsning

Helena Forsberg. Signerad, numrerad pt, daterad -78. Bildmått: 15x24 cm, yttermått inklusive ram: 33x41 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 mars 2023
kl 18:49:50

19/3 16:39:25 1      Vinnande bud