KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15264239
nr 1526 4239
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1930, Liggande modell. Bildmått: 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 33x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:44:29
3/3 21:50:40
300 kr
3/3 22:47:23
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg