KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8448073

nr 844 8073

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Stockholmsmotiv, signerad, 1927, motivets mått: 20x37

måndag 2 september 2013
kl 18:40:26

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg