KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11233014
nr 1123 3014
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Från ateljén, Heleneborgsgatan, Signerad, motivet: 28x23
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:45:17
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
900 kr
6
7
1.200 kr
6
1.300 kr (Budbetjänt)
7
1.400 kr
6
6
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg