KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13429139
nr 1342 9139
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 25/30. Motivet: 26x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:09:50
300 kr
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert
nr 1342 9139
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 24 augusti 2020 |
Hans Wigert