KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11731479
nr 1173 1479
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 56/150, motivet: 21x25
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:43:09
30/3 09:18:51
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert