KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14222100
nr 1422 2100
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 129/310, daterad 1954. Bildmått: 24x23cm, yttermått inklusive ram: 42x36cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:09:42
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Hans Norsbo
Läs mer om Stockholm
nr 1422 2100
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 27 september 2021 |
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm