KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15186454
nr 1518 6454
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 199/300, daterad 1950. Bildmått: 15,5x19,5, yttermått inklusive ram: 40x43
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:19:25
30/1 09:30:16
Hans Norsbo
nr 1518 6454
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 30 januari 2023 |
| 30/1 09:30:16 | 1 | Vinnande bud |