KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14003083
nr 1400 3083
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning. Signerad, daterad 1943. Motivet: 24,5x19,5 cm, yttermått inklusive ram: 58x44 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:07:32
Hans Norsbo
nr 1400 3083
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
måndag 31 maj 2021 |