KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14608467
nr 1460 8467
Etsning
Hans Johansson. Signerad, daterad 1938, hustak. Bildmått: 18x13, yttermått inklusive ram: 36x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:38:16
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Etsning
nr 1460 8467
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 11 april 2022 |