KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15186286
nr 1518 6286
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 90/125, daterad 1975, öga. Bildmått: 28x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:54:31
150 kr
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren
nr 1518 6286
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 30 januari 2023 |
Hans Hamngren