KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9444121
nr 944 4121
Hans Bellmer
(1902-1975), Tyskland
Etsning, Hans Bellmer (1902-1975), onumrerad, motivet: 29x28
måndag 23 februari 2015
kl 19:07:28
Hans Bellmer
Läs mer om Hans Bellmer