KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442068
nr 1344 2068
Gerhard Albe
(1892-1965), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 52x65cm
Gerhard Albe, svensk målare född 1892 i Stockholm, död 1965 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:19:15
25/8 23:40:18
Gerhard Albe
Läs mer om Gerhard Albe
Gerhard Albe
Läs mer om Gerhard Albe
nr 1344 2068
Gerhard Albe
(1892-1965), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 31 augusti 2020 |
| 25/8 23:40:18 | 1 | Vinnande bud |
Gerhard Albe