KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13051065

nr 1305 1065

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsning, Signerad, numrerad 81/100, oramat löst blad. Motivet: ca 47x37 cm

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:54:33

1/2 17:33:59 1      Vinnande bud

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel