KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14193433

nr 1419 3433

Ester Sörberg-Lindgren

(1918-2011), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 5/10, himmel. Bildmått: 25x28, yttermått inklusive ram: 40x42 cm

Ester Sörberg-Lindgren, svensk bildkonstnär född 1918, död 2011.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 september 2021
kl 19:29:04

20/9 11:19:26 1      Vinnande bud

Ester Sörberg-Lindgren

Läs mer om Ester Sörberg-Lindgren