KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12198319
nr 1219 8319
Etsning
Erik Olsson, Sanda, 11/50, signerad, -65. Motivet: 13x48
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:47:22
150 kr