KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13914159

nr 1391 4159

Emil Ekman

(1880-1951), Sverige

Etsning, Emil Ekman (1880-1951), Sverige. Signerad, "Fiskhandel på fjärden". Motivet: 14x23, yttermått inklusive ram: 41x60 cm

måndag 19 april 2021
kl 20:42:14

Emil Ekman

Läs mer om Emil Ekman