KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6616526

nr 661 6526

Etsning

Efter Zorn, 15x11 (ej signerad)

Utrop:

300 kr

Såld:

750 kr

måndag 11 oktober 2010
kl 18:35:52