KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8748364

nr 874 8364

Etsning

David Ljungdahl (1870-1940), Drottningholm, signerad. , motivet: 28x20

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2014
kl 19:35:24

7/2 16:18:28 1      Vinnande bud