KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8616408
nr 861 6408
Curt Hamne
(f. 1943), Sverige
Etsning, Curt Hamne (f. 1943), EA 70/250, signerad, motivet: 37x28
Curt Hamne, svensk grafiker, tecknare och målare född i Falun 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:57:01
100 kr
Curt Hamne
Läs mer om Curt Hamne
Curt Hamne
Läs mer om Curt Hamne
nr 861 6408
Curt Hamne
(f. 1943), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 25 november 2013 |
Curt Hamne