KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11277474
nr 1127 7474
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Carl Larsson (1853-1919), Tryckt signatur, 22x17, eftertyck
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 september 2017
kl 20:51:56
100 kr
150 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson