KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11277474

nr 1127 7474

Carl Larsson

(1853-1919), Sverige

Etsning, Carl Larsson (1853-1919), Tryckt signatur, 22x17, eftertyck

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 september 2017
kl 20:51:56

Carl Larsson

Läs mer om Carl Larsson