KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14023420
nr 1402 3420
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Etsning, Monogramsignerad, komposition. Motivet: 50x64cm, yttermått inklusive ram: 67x82cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:47:32
4/6 19:46:53
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
nr 1402 3420
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 7 juni 2021 |
| 4/6 19:46:53 | 1 | Vinnande bud |
Carl Fredrik Reuterswärd