KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14488132
nr 1448 8132
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 29/24, familj, yttermått inklusive ram: 48x42cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:15:02
150 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin