KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113003

nr 1211 3003

Börje Sandelin

(1926-1970), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 6/65. Motivet: 22x14 cm

Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 19:01:00

  • Tema
  • 22 okt

Börje Sandelin

Läs mer om Börje Sandelin