KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13989256

nr 1398 9256

Björn Forsman

(1917-1990), Sverige

Etsning, Signerad. Motivet: 13x18cm, yttermått inklusive ram: 32x38cm

Björn Forsman, svensk bildkonstnär född 1917 i Västerås, död 1990.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:55:24

24/5 19:51:34 1      Vinnande bud

Björn Forsman

Läs mer om Björn Forsman