KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11565350
nr 1156 5350
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Etsning, Kvinna, signerad B Lundquist, signerad och numrerad 2/10, motivet: 27x17
Kondition: skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:50:28
22/1 19:27:32
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist