KONST / Litografier / Etsning 7707346
nr 770 7346
Birger Forsberg
(f. 1922), Sverige
Etsning, Birger Forsberg (f. 1922), livet på landet1952, 25x33
Birger Forsberg, svensk målare och grafiker född 1922.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 17:11:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr