KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16558074

nr 1655 8074

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 61/200, daterad 44. Bildmått: 23x33cm, yttermått inklusive ram: 43x51cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2024
kl 20:05:54

4/11 18:15:38 1      Vinnande bud

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw