KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9223288

nr 922 3288

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), 38 /200, signerad, -48, motivet: 12x15

Utrop:

400 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 november 2014
kl 18:14:29

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw