KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16705032
nr 1670 5032
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Rue de l´Ec de l Ecole de Medecine, Paris. Signerad. Bildmått: 38x25 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:54:36
20/12 14:15:22
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund