KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15463067

nr 1546 3067

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Etsning, "Rue de Ecole de Medecine, Paris". Signerad. Bildmått: 39x24 cm, yttermått inklusive ram: 55x41 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 juni 2023
kl 18:12:52

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund