KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12691161

nr 1269 1161

Bengt Lissegårdh

(1912-1979), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 15/250. Motivet: 24x32 cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 19:05:51

Bengt Lissegårdh

Läs mer om Bengt Lissegårdh