KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17155180
nr 1715 5180
Etsning
Bengt Holstein, "Japanese Window". Signerad, numrerad 60/90, daterad 1982, bladets mått: 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 72x56
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:04:06
4/8 12:10:03