KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17155180

nr 1715 5180

Etsning

Bengt Holstein, "Japanese Window". Signerad, numrerad 60/90, daterad 1982, bladets mått: 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 72x56

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 18:04:06

4/8 12:10:03 1      Vinnande bud