KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11468509
nr 1146 8509
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, motivet: 35x25 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 november 2017
kl 18:32:26
26/11 22:15:36
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
nr 1146 8509
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
måndag 27 november 2017 |
| 26/11 22:15:36 | 1 | Vinnande bud |
Axel Fridell