KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15564224
nr 1556 4224
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1934, i plåten. Bildmått: 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 39x51 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:01:23
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell