KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17223212

nr 1722 3212

Etsning

Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Signerad. Bildmått: 18x12 cm, yttermått inklusive ram: 39x29 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:41:01

7/9 17:21:32 1      Vinnande bud