KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11288012
nr 1128 8012
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), stämpelsignerad, motivet: 21,5x18
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2017
kl 20:56:53
200 kr
250 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
nr 1128 8012
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 11 september 2017 |
Axel Fridell