KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9726127

nr 972 6127

Etsning

Ångström, "Tjärbränning", 1919, motivet: 29 x 35

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 augusti 2015
kl 20:53:20

3/8 20:48:20 1      Vinnande bud