KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13557126
nr 1355 7126
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Signerad, 1917, Alder. Motivet: 17,3x11,9 cm
Kondition: vikskador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:59:50
4.000 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
19 okt
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn