KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12983119

nr 1298 3119

Anders Heller

(f. 1904), Sverige

Etsning, Skulptur, Signerad. Motivet: 32x24 cm

Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.

måndag 16 december 2019
kl 18:42:32

Anders Heller

Läs mer om Anders Heller