KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286436
nr 1228 6436
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Etsning, Alf Olsson, "Vagabonder", EA-upplaga, Signerad. Motivet: 25x32
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:03:24
14/1 13:50:42
200 kr
14/1 16:21:00
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson