KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13524595

nr 1352 4595

Alain Soucasse

(f. 1951), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 72/110. Motivet: 20x19 cm

Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:45:13

5/10 18:53:54 1      150 kr
5/10 19:22:44 2      Vinnande bud

Alain Soucasse

Läs mer om Alain Soucasse