KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13524595
nr 1352 4595
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 72/110. Motivet: 20x19 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:45:13
150 kr
Alain Soucasse
nr 1352 4595
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 5 oktober 2020 |