KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10141121
nr 1014 1121
Jan Ewemo
(f. 1938), Sverige
Etsningar, 2 st. Jan Ewemo (f. 1938), numrerade och signerade, 1977, motivet: 38x33
Jan Ewemo, svensk målare och grafiker född i Uppsala 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:28:26
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Jan Ewemo
nr 1014 1121
Jan Ewemo
(f. 1938), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 25 januari 2016 |