KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16123443

nr 1612 3443

Etsningar

4 st, Emil Ekroth, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 31x22 - 22x31 cm. Signerad

Utrop:

600 kr

måndag 15 april 2024
kl 18:23:50