KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165341
nr 1616 5341
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Etsningar, 6 st. Signerade, bildmått: 5x4,5 - 9x15. Oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:16:29
29/4 18:35:06
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson
nr 1616 5341
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 29 april 2024 |
| 29/4 18:35:06 | 1 | Vinnande bud |
Erling Johansson