KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15343248

nr 1534 3248

Uno Stallarholm

(1894-1974), Sverige

Etsning, Signerad, daterad -26, Nordiska Museet. Bildmått: 20x48 cm, yttermått inklusive ram: 38x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 april 2023
kl 18:21:39

13/4 20:51:44 1      Vinnande bud

Uno Stallarholm

Läs mer om Uno Stallarholm