KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15406017
nr 1540 6017
Etsning
Paul Cézanne, efter. "Portrait de peintre Armand Guillaumin au pendu". Ej signerad. Bildmått: 15,5x12 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:13:14
100 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)